Türkiye’nin Otomotiv Perakendecisi

Reisoğlu Trucks, otomotiv perakendeciliğinde
Türkiye’nin en geniş kapsamlı Daf markasını bünyesinde barındıran bir otomotiv grubudur.

Bugün Reisoğlu Trucks otomotiv tecrübesini; Daf Trucks markasının satış, servis, yedek parça ve ikinci el fonksiyonları ile temsil eden, Türkiye’nin bağımsız (otomotiv üreticisi veya distribütör tarafından sahip olunmayan) en büyük bayi gruplarından biridir. Filo ve perakende müşterilerimize “Türkiye’nin Otomotiv Perakendecisi” sloganı ile, Reisoğlu Trucks deneyimini yaşatmak en büyük dileğimiz.

Reisoğlu Trucks olarak; odak noktamız, otomotiv satış ve satış sonrası hizmetlerde, kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerinin en üst düzeyde sonuçlandırmaktır. Müşterilerimizden gelen her geri bildirimi kalitemizi iyileştirmek için değerli birer araç olarak görüyoruz.

Satış
“Reisoğlu Trucks deneyimi”ni yaşatmanın en önemli birimi olan satış departmanımızın iki ana hedefi vardır; kabul edilebilir fiyat ve kusursuz hizmet. Bu kapsamda satış departmanlarımız sadece araç değil bu araçlara yönelik her türlü tamamlayıcı ürünleri de kapsamaktadır; Sigorta, Kasko, Aksesuar ve Uzatılmış Garanti Süreleri gibi ürünler…

Satış departmanımızın sloganı “Binlerce mutlu müşterimiz gibi siz de Reisoğlu Trucks deneyimini yaşayın!”

Satış Sonrası
“Reisoğlu Trucks deneyimi”ni yaşatmanın diğer birimi olan satış sonrası hizmetler departmanımızın üç ana hedefi vardır; üretici firma eğitimli personel ile “0 hatalı” hizmet anlayışı, 7/24 saat hizmet süresi, donanımlı ekipmanlarla orijinal yedek parça kullanımı.

Satış sonrasında, her yıl on binlerce servis müşterimize kusursuz bir şekilde hizmet veriyoruz. Aracınızın bakımını, fabrika eğitimli personelimizle sadece orijinal yedek parça ve fabrikadan onaylı diagnostic ekipmanlar kullanarak yapıyoruz. Hasar, mekanik ve acil servislerimiz ile 7/24 yanınızdayız.

“Her yıl kalite konusunda ödül alan servislerimize sizi de bekliyoruz!”